Informacje - Pod wszystkimi informacjami będzie możliwość zapisu

Zapisy na I turę zajęć ruszają 05.09.2022 
    godzina: 9.00

Szanowni Państwo, teraz długa lista terminów i informacji odnośnie zajęć:

WsamLas - zajęcia leśne
Prowadzenie: Kajetan Kozielec, Kasia Kaleta, Aniela Mazan

Terminy zajęć:

  • pn (klasy 0-3) 9.00-13.00
  • wt (klasy 0-3) 9.00-13.00
  • śr (klasy 4-6) 9.00-13.00
  • czw (klasy 4-6) 9.00-13.00

Pracownia Montessori
Prowadzenie: Olga Sawicka-Ripper, Kasia Siwek, Kasia Kania-Stróżewska

Terminy zajęć:

  • Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 11.30.

Pracownia ceramiczna
Prowadzenie: Ula i Krzysiek Wichrowie

Terminy zajęć:

  • poniedziałki
    • 9.00 - 10.00
    • 10.15 - 11.15
    • 11.30 - 12.30
  • wtorki
    • 9.00 - 10.00
    • 10.15 - 11.15
    • 11.30 - 12.30
    • 12.45 - 13.45
  • środy
    • 9.00 - 10.00
    • 10.15 - 11.15
    • 11.30 - 12.30
  • czwartki
    • 09.00 - 10.00
    • 10.15 - 11.15
    • 11.30 - 12.30
    • 12.45 - 13.45
  • piątki
    • 9.00 - 10.00
    • 10.15 - 11.15
    • 11.30 - 12.30
    • 12.45 - 13.45 - tylko dla licealistów

Stolarnia
Prowadzenie: Antek Ambroziewicz

Zapisy w piątki poprzedzające zajęcia o godzinie 11.45

Terminy zajęć:

  • poniedziałki 
    • 17.00 - 20.00 
  • czwartki
    • 17.00 - 20.00
  • soboty
    • 9.00 - 12.00

Pracownia Galileusza - warsztaty fizyczne
Prowadzenie: Renata Machowina

Terminy zajęć:

  • W środy w tygodniach niesesyjnych:
    • 10.30 - 12.00 klasy 7-8
    • 12.00-13.30 klasy 1-3 LO (poziom podstawowy)

Warsztaty chemiczne 
Prowadzenie: Agata Pyrzanowska

Terminy zajęć:

  • We wtorki w tygodniach niesesyjnych
    • 9.30 -  11.00 klasa 7
    • 12.00 - 13.30 klasa 8
    • 14.00- 15.30 klasa 4 LO (rozszerzenie)
  • W czwartki w tygodniach niesesyjnych
    • 9.30 - 11.00 klasy 1 LO
    • 11.30 - 13.00 klasy 2 LO
    • 13.30 - 15.00 klasy 3 LO

Warsztaty pisarskie
Prowadzenie: Anna Lewenstam

Zapisy w piątki poprzedzające zajęcia o godzinie 11.45

Terminy zajęć:

  • We wtorki w tygodniach niesesyjnych
    • klasy 4-6 
      • 12.00 - 13.30
    • klasy 7-8
      • 13.30 - 15.00

Spotkania dla klas 7-8 w Grodzisku Mazowieckim
Prowadzenie: Kajetan Kozielec

Terminy zajęć:

  • piątki 12.00-15.00

Spotkania dla klas 7-8 w Warszawie
Prowadzenie: Agata Pyrzanowska

Zapisy ruszają w piątek 23.09.2022 o godzinie 09.00
Minimalna liczba uczestników: 10 osób, maksymalna: 14 osób.

Terminy zajęć:

  • poniedziałki od 03.10.2022 g. 14.30 - 17.00

Warsztaty rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne
Prowadzenie: Aleksandra Wiśniewska
Psycholog

Na każdy cykl obowiązują oddzielne zapisy.

Będziemy spotykać się raz na dwa tygodnie (tygodnie niesesyjne) w stałych, 8-10 osobowych grupach:

Terminy zajęć:

  • Poniedziałki Zapisy - 16.09.2022 g. 9.00:
    • 15:00-16:30 - grupa dla uczniów klas 4-6
    • 16:45-18:15 - grupa dla uczniów klas 7-8
  • Wtorki Zapisy - 30.09.2022 g. 9.00:
    • 15:00-16:30 - grupa dla uczniów klas 1-3
    • 16:45-18:15 - grupa dla uczniów klas 4-6
 
 

 

Zarezerwuj termin